Doprava a platba


 

Slovensko

Osobný odber - platba v hotovosti : Za poštovné neplatíte. Po telefonickom alebo e-mailovom dohovore si môžete tovar vyzdvihnúť osobne u nás na predajni. Najlepšie je vybrať si svoj hudobný nástroj osobne a vyskúšať si ho.

Skôr ako nás navštívite nás kontaktujte. Všetky modely kalimb ktoré sú dostupne na e-shope máme na predajni skladom. Sme v priestoroch útulnej kaviarne s pražiarňou =)

Valéria Coffee & Tea
Za poštou 7
920 01 Hlohovec

info@sansula.sk
tel.: 0950 546 121

Dobierka – Slovenská pošta: ( Poštovné 4,2 €) Dodanie zvyčajne do 2 pracovných dní od vyexpedovania. Za tovar platíte pri preberaní tovaru.

Platba vopred bankovým prevodom – UPS kuriér: ( Poštovné 5,5 € ) Po objednaní Vám zašleme pokyny k platbe. Po pripísaní čiastky na náš účet, Vám pošleme tovar  Ups kuriérom. UPS dodáva balíčky zvyčajne do 24 hodín od vyexpedovania.

Česká Republika

Dobierka - Pošta - ( Poštovné 7,5 € ) - Platíte českými korunami pri preberaní tovaru. My zadávame cenu v eurách ako na objednávke a pošta prepočítava kurzom národnej banky.

 

Poštovné do iných krajín je kalkulované osobitne.

Zákazník je povinný skontrolovať fyzickú neporušenosť a kompletnosť tovaru pri jeho preberaní a prípadné nedostatky uviesť do preberacích dokumentov a nechať potvrdiť odovzdávajúcou osobou. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, zákazník neprevezme zásielku a ihneď kontaktuje predávajúceho. Akékoľvek neskoršie reklamácie ohľadom fyzického poškodenia tovaru alebo kompletnosti dodávky nie je možné akceptovať.