Doprava a platba


 

Slovensko

Osobný odber - platba v hotovosti : Za poštovné neplatíte. Po telefonickom alebo e-mailovom dohovore si môžete tovar vyzdvihnúť osobne u nás na predajni. Najlepšie je vybrať si svoj hudobný nástroj osobne a vyskúšať si ho.

Skôr ako nás navštívite nás kontaktujte. Všetky modely kalimb ktoré sú dostupne na e-shope máme na predajni skladom.

Sansula - Rafael
Za poštou 7
920 01 Hlohovec

info@sansula.sk
tel.: 0950 546 121

Dobierka – Slovenská pošta: ( Poštovné 3,5 €) Dodanie zvyčajne do 2 pracovných dní od vyexpedovania. Za tovar platíte pri preberaní tovaru.

Dobierka – UPS kuriér: ( Poštovné 5 € ) Tovar Vám prinesie Ups kuriér do 24 hodín od vyexpedovania. Za tovar platíte pri preberaní tovaru.

 

Česká Republika

Dobierka - Pošta - ( Poštovné 7,5 € ) - Platíte českými korunami pri preberaní tovaru. My zadávame cenu v eurách ako na objednávke a pošta prepočítava kurzom národnej banky.

 

Poštovné do iných krajín je kalkulované osobitne.

Zákazník je povinný skontrolovať fyzickú neporušenosť a kompletnosť tovaru pri jeho preberaní a prípadné nedostatky uviesť do preberacích dokumentov a nechať potvrdiť odovzdávajúcou osobou. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, zákazník neprevezme zásielku a ihneď kontaktuje predávajúceho. Akékoľvek neskoršie reklamácie ohľadom fyzického poškodenia tovaru alebo kompletnosti dodávky nie je možné akceptovať.